Самый известный индийский мастер стрит-арта, DAKU, представил новую свою работу из серии «Время меняет всё». Она была создана для фестиваля Life Is Beautiful, который проходит в Лас-Вегасе.

Мурал был размещен на здании, известном как «уголок писателей». Текстовая инсталляция являет собой цитату из Генри Ван Дайка, отдавая дань уважения истории этого здания, которое долгое время было книжным магазином. Прямо над входом можно прочитать: «Слишком медленно для тех, кто ждёт, слишком быстро для тех, кто страшится, долго тянется для тех, кто в печали, мигом кажется для тех, кто веселится». Эти строки образованы тенью от букв, которые закреплены на стене под прямым углом к ней.

«Солнечная» серия работ DAKU в последнее время набрала немалую популярность. Такие муралы зависят от солнечного света и видны лишь днем. В сумерках надпись превращается в курсив, а ночью – исчезает.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...