Молодые бунтари прошлого тысячелетия. Часть 1.

Ещё до того, как Джозеф Сабо стал всемирно известным фотографом, он был учителем в средней школе в Лонг-Айленде. Уже в первые дни работы он понял, что нужно как-то привлечь внимание своих учеников, и принёс в класс… камеру. По словам самого Джозефа, он никогда не преследовал каких-то особых целей и никогда не собирался зарабатывать на фотосъёмке. Он просто фотографировал молодых людей. Эти фотографии получались максимально правдивыми и помогали учителю понять своих учеников. Сегодня это интереснейший культурный слой, который может рассказать много интересного о том времени.

1. «Присцилла», 1969 год.

 

2. «Разговор по душам».

 

3. «Мечты спасателя», 1972 год.

 

4. «Интимный момент», 1973 год.

 

5. «Энтони и Терри на перемене», 1977 год.

 

6. «За кулисами», 1979 год.

 

7. «Дружба навсегда».

 

8. «Девушка в зеркале», 1981 год.

 

9. «Ночные совы», 1971 год.

 

10. «Марианна и Мэри Кей», 1976 год.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...