Меню для троглодитов

Первый ресторан, где подают блюда, которые употреблялись людьми в эпоху Палеолита, открылся в Лондоне. Детище шеф-повара и специалиста по здоровому питанию Холли Редман (Holly Redman), ресторан Pure Taste основан на «рационе пещерного человека», куда входят богатые белками и клетчаткой блюда.

Фото: hospitalityandcateringnews.com

Преобладать здесь будут блюда из рыбы и мяса. Они будут подаваться в сопровождении биодинамического вина и пива без содержания глютена. «В ресторане Pure Taste сочетается страсть к здоровому образу жизни и качественному питанию, которая демонстрируется в преимуществах приготовления пищи в эпоху палеолита», — рассказала Редман.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».