Марка королевского дизайна
Королева Дании Маргрете и её невестка кронпринцесса Мэри совершили редкий совместный выход в свет. Её величество и её королевское высочество традиционно презентовали рождественскую марку 2015 в Ратуше Копенгагена. Дизайн для марок в этом году разрабатывала её величество королева лично. 

К слову сказать, впервые идея выпустить специальную новогоднюю марку пришла в голову почтмейстеру Дании Эйнару Холбеллу в 1904 году. Первая выпущенная в Дании новогодняя марка не имела номинала и предназначалась не для оплаты почтового сбора, а для новогодних поздравлений.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.