Лучшие фото планеты по версии Sony World Photography Awards 2017. Часть 4.

Каждый год общий призовой фонд в размере 30 000 долларов США плюс новейшее цифровое оборудование для обработки изображений Sony делится между  фотографами-победителями. Ежегодное награждение лучших проводится в Somerset House в Лондоне каждую весну.

 

«Возможность получить этот «знак одобрения»от такой престижной организации и уважаемого жюри, а также в целом от сообщества лучших фотографов мира стала для меня грандиозным подтверждением моего личного и профессионального уровня», – рассказывает Софи Гаманд, победительница 2014 Sony World Photography Awards в категории «Портреты».

 

31. Норвегия.

 

32. Нидерланды.

 

33. Мьянма.

 

34. Непал.

 

35. Малайзия.

 

36. Мексика. 

 

37. Латвия.

 

38. Литва.

 

39. Новая Зеландия.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».