Lego знімає екшн-трейлер на основі дитячої уяви

«Lego фільм» та його сиквели блискуче впоралися з завданням показати, як дитяча уява здатна створювати дивовижні світи. А нова реклама, створена власною агенцією компанії (The Lego Agency) та знята Hobby Film, повертається до цієї ідеї, хоча й в меншому масштабі, і перетворює дитячі фантазії у екшн-трейлер до фільму.

Креативна команда The Lego Agency та режисер Торбен Кельструп (Torben Kjelstrup) видали групі маленьких фантазерів набори Lego City Police та попросили їх вигадати сюжет для кінофільму, граючись із конструктором. І дітлахи видали чимало ідей, які потім компанія Lego перетворила на неймовірний екшеновий трейлер для «фільму-пограбування, який раптом стає мюзиклом». У ньому можна побачити титанову рибину, діамант вартістю у три мільярди-трильйони доларів, інцидент з льодяником, великі тачки та ще багато іншого.

Діти та режисери – одна команда

Том Рікард (Tom Rickard), гендиректор Hobby Film, розповів, що процес роботи над трейлером вимагав хорошої командної роботи від усіх учасників: «Під час нашої першої зустрічі ми й гадки на мали, який фільм зніматимемо, тож нам довелося попрацювати, щоб якось розпланувати всю кампанію та історію, яку ми будемо візуалізувати. І кожен, хто сидів тоді за столом, погодився, що ми не повинні махлювати. Ми не будемо самі втручатися у сценарій. Ми лише слідуватимемо за уявою дітей».

А режисер Кельструп зізнався: «Не стану заперечувати: у нас було чимало побоювань, коли ми передали весь контроль над креативом групці восьмирічних дітей. Ми, режисери, відомі тим, що дуже неохоче віддаємо контроль у чужі руки. Але потім ми почали за ними записувати і побачили, що діти в процесі гри здатні вирішувати поставлені завдання».

Рікард також додав, що кастинг був вирішальною частиною процесу: «Спочатку ми намагалися знайти таких дітей, які б вигадували найбожевільніші історії. Але, прислухавшись до них, ми зрозуміли, що навіть ті діти, які зовсім трішечки дивакуваті, можуть бути неймовірно кумедними. А тихі та задумливі виявилися здатні тихою сапою весь сюжет з ніг на голову перевернути. У декого з них був просто неперевершений талант оповідача, і вони всьому могли знайти логічне завершення».

Дебс Джеррард (Debs Gerrard), креативна директорка The Lego Agency, зазначила: «Ми переконані, що кожна дитина має вроджений талант до вирішення завдань. Тому ми хотіли втілити у життя те, як діти використовують творчий підхід, щоб з нашим новим конструктором ловити злочинців».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Nebo на культурній орбіті:

Nebo на культурній орбіті: знову про Netflix, хроніки Twitter та планета, яка має три сонця

Привіт, земляни! Святковий настрій потроху закінчується, чого не скажеш про новини і тренди. Доносимо коротко і по суті, аби не ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.