Легкий SMART-велосипед для больших городов

Что говорить, на сегодняшний день Gi Bike пожалуй самый актуальный SMART-велосипед для города.

Оной из уникальных особенностей этого велосипеда является то, что он оснащен электроникой, которая позволяет отслеживать местонахождение велосипеда и активировать противоугонную защиту, способную заблокировать его движение даже на расстоянии.

В случае, если вы просто одалживаете свой велосипед кому-то из знакомых, велосипед распознает водителей через мобильное приложение, полностью интегрированное с популярными социальными приложениями. 

Среди других полезных характеристик – складная алюминиевая рама, адаптирующиеся фары, даже электромотор! Причем электроприводная модель, хоть и весит на несколько килограммов больше, располагает такими удобствами как USB-порт для зарядки вашего мобильного устройства.

А, и конечно же – внимание к деталям…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

LIONS Live: McCann Tel Aviv та IKEA розповідають про проєкт ThisAbles

Агенція McCann Tel Aviv запустила проєкт ThisAbles, створивши серію аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.

Український дизайнер здобув золоту нагороду на конкурсі плакатів у Лос-Анджелесі

Український графічний дизайнер Микола Коваленко отримав «золото» на міжнародному конкурсі плакатів Biophilia у США (Biophilia Poster Competition, Los Angeles, USA). ...

Norton commander, касетні програвачі та політехніка: ребрендинг музею КПІ вiд Y agency

В рамках карантинного затишшя Y agency вирішило протестувати нову для агентства послугу — smart branding. «Що ми можемо зробити для ...