Что говорить, на сегодняшний день Gi Bike пожалуй самый актуальный SMART-велосипед для города.

Оной из уникальных особенностей этого велосипеда является то, что он оснащен электроникой, которая позволяет отслеживать местонахождение велосипеда и активировать противоугонную защиту, способную заблокировать его движение даже на расстоянии.

В случае, если вы просто одалживаете свой велосипед кому-то из знакомых, велосипед распознает водителей через мобильное приложение, полностью интегрированное с популярными социальными приложениями. 

Среди других полезных характеристик – складная алюминиевая рама, адаптирующиеся фары, даже электромотор! Причем электроприводная модель, хоть и весит на несколько килограммов больше, располагает такими удобствами как USB-порт для зарядки вашего мобильного устройства.

А, и конечно же – внимание к деталям…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.