Легкий SMART-велосипед для больших городов

Что говорить, на сегодняшний день Gi Bike пожалуй самый актуальный SMART-велосипед для города.

Оной из уникальных особенностей этого велосипеда является то, что он оснащен электроникой, которая позволяет отслеживать местонахождение велосипеда и активировать противоугонную защиту, способную заблокировать его движение даже на расстоянии.

В случае, если вы просто одалживаете свой велосипед кому-то из знакомых, велосипед распознает водителей через мобильное приложение, полностью интегрированное с популярными социальными приложениями. 

Среди других полезных характеристик – складная алюминиевая рама, адаптирующиеся фары, даже электромотор! Причем электроприводная модель, хоть и весит на несколько килограммов больше, располагает такими удобствами как USB-порт для зарядки вашего мобильного устройства.

А, и конечно же – внимание к деталям…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Агенція NeoMam зобразила одним фото історичну еволюцію кожної кімнати в домі

Компанія American Home Shield сполучила фото 1821 та 2021 років і спробувала зазирнути в майбутнє, щоб показати історичну еволюцію кожної кімнати в домі.

Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнутиме беконом.

Гостре питання про заокруглену лінію, або Що не так із логотипом Paramount+

Працюючи над логотипом Paramount+, креативники будували його у зворотному порядку: спочатку окресливши контур, а потім додавши світло і тінь.

Трендоманія: 1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з візуальних трендів 2021

1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з трендів. Він допоможе розібратися в трендах 2021 та навчитися створювати актуальні візуальні рішення.  ...