Лауреатка Turner Prize 2018 получила награду за фильм, снятый на iPhone

Художница из Глазго Шарлотта Проджер получила престижную премию в британской культуре Turner Prize 2018 за пару автобиографических фильмов, один из которых был снят на iPhone. Об этом сообщает CNN.

44-летняя художница в своих работах исследует среду, язык и идентичность квир-людей. Один из ее фильмов-победителей – «Bridgit» – очень личный для Проджер, так как затрагивает ее опыт каминг-аута в глубинке Шотландии. 33-минутную ленту Шарлотта создавала в течение года с помощью iPhone.

Второй фильм под названием «Stoneymollan Trail» объединяет материал, отснятый художницей с 1999-го по 2015-й год. Лента названа в честь пешеходного маршрута в западной Шотландии.

Церемония награждения прошла в Лондоне 4 декабря. Победительнице вручили 32 тысячи долларов.

Кстати, в 2019 году Шарлотта собирается представлять Шотландию на Венецианской биеннале.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

Carbon Art Lito 2020 – серія літніх подій, присвячених мистецтву нових медіа. Кожен тиждень, починаючи з червня, учасники події зможуть ...

В Австралії створили музей підводного мистецтва на Великому Бар’єрному рифі

Музей підводного мистецтва та скульптури Джейсона Тейлора покликані привернути увагу людей до неймовірного біорізноманіття Великого Бар’єрного рифу.