Крем в икорном хрустале

Компания La Prairie, известная своими роскошными антивозрастными косметическими средствами, является одним из самых уважаемых имён в области ухода за кожей. Сегодня совместно с компанией Baccarat бренд запускает на рынок лимитированную серию продукта под названием Caviar Spectaculaire. Это эксклюзивный крем для кожи от La Prairie, который выпускается в хрустальной креманке для икры ручной работы от Baccarat. Сам крем находится в специальной баночке, которая легко снимается с хрустального «кубка».

Всего было изготовлено 1500 упаковок с кремом.  Стоимость каждой составит 1860 евро или 2045 долларов США. Крем появится на прилавках La Prairie в Париже 21 сентября. Позднее продукция станет доступна и в других магазинах бренда по всему миру.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...