Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з Копенгагену, Джакарти, Данді та інших міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Цей проєкт є ініціативою подружжя креаторів із Сінгапуру. Соналі Ранджіт (Sonali Ranjit) та Вайшнав Баласубраманіам (Vaishnav Balasubramaniam) звикли до постійних відряджень в ході своєї роботи в агенціях Leo Burnett та BLKJ. Але останнім часом через пандемію будь-які подорожі для них припинилися, що змусило їх по-новому глянути на все те, що вони досі звикли сприймати як даність. Зокрема, на можливість бачити не один і той самий краєвид щоразу, коли вони визирають з вікна.

Поміркувавши над тим, як зробити можливим обмін краєвидами з вікон між друзями з різних куточків світу, вони розробили ідею проєкту Window Swap. Цей інтерактивний вебсайт пропонує користувачам можливість «відчинити для себе нове вікно на іншому кінці світу». Для цього вони попросили своїх друзів надіслати їм коротке закільцьоване відео з краєвидами з їх вікон, разом з усіма природними звуками, які такі краєвиди супроводжують. У такий спосіб відвідувачі сайту отримують можливість поглянути на людні вулиці Сінгапуру чи зелені крони Джакарти.

Ця проста та геніальна ідея пропонує нову перспективу, ще один спосіб зняти стрес та (принаймні зараз) можливість хоч ненадовго втекти від рутини.

Будь-які вікна та будь-які краєвиди

Наразі на сайті Window Swap можна переглянути 60 таких відео з 26 різних країн, й ініціатори проєкту планують розширювати цю добірку. Щоб відвідувачі мали ще більший вибір краєвидів, Соналі та Вайшнав пропонують всім долучатися до цього проєкту, якими б не були їхні вікна чи краєвиди з них. Адже, як вони наголошують, «що одному рутина, іншому – скарб».

Доповнити проєкт Window Swap можна зв’язавшись з креаторами через сайт. Для цього потрібно лише десятихвилинне горизонтальне (і не хитке) відео краєвиду з вікна. Автори проєкту радять також залишити в кадрі принаймні один куток рами чи балконних дверей для антуражу.

Такий обмін краєвидами з вікон має на меті донести до людей ту ідею, що «всі ми проходимо крізь це разом, і переживемо ми цей час також разом».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.