Украинские креативщики создали серию временных тату для креативных предпринимателей. Их цель – поддержать и мотивировать.

Тату-пак состоит из смешных фраз трех языках (украинский, русский, английский), которые лучше всего отражают мятежность жизни украинских предпринимателей.

Так, тату «предпринимай хоть би шо» – призывает предпринимателей никогда не сдаваться, фраза «бизнес-whoisness» дает понять, что на пути предпринимателя всегда может произойти непредвиденное, и главное никогда «не розстраюватись», а «Вибач, мамо, я стартапер» – универсальный ответ на вопрос родителей «так чем ты на самом деле занимаешься?»

Задача тату-пака – поддержать креативных предпринимателей, с которыми постоянно что-то случается.

«ПереБИВИЄчку» создали Chasopys by rent24, в партнерстве с Royenko Agency и при поддержке UNIT.City.

Processed with VSCO with b1 preset

«Тату-пак «ПереБИВАЄчка» – это результат нашего «а пошли на кофе» с СЕО Royenko Agency в UNIT Сafe. Так, за разговором «ну как там бизнес?” родилась бизнес-идея как мы можем поддержать таких, как мы – немножко не в себе, челлендж-зависимых предпринимателей», – прокомментировала Алена Калибаба, управляющий партнер Chasopys by rent24.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...