Кожанка для коньяка

Самый продаваемый бренд коньяка в мире, принадлежащий LVMH group, намерен привлечь к себе новое поколение потребителей. Для этого он запустил лимитированную серию силиконовых чехлов для небольших бутылок Hennessy V.S., которые обволакивают их, как вторая кожа.

Фото: packagingoftheworld.com

Чехлы выпускаются в ярких и стильных цветах, что позволяет сразу привлечь к себе внимание. Агентство разработало идею, дизайн чехлов с фирменными элементами Hennessy, цветовую палитру, ключевые визуальные элементы и материалы для продвижения товара в точках продаж.

Фото: packagingoftheworld.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».