Коробка-микростенд

Для всемирного запуска в розничную продажу телефона Sony Xperia TM Z3+ шведское дизайнерское агентство Adentity разработало рациональную упаковку, которая мгновенно превращается из простой картонной коробки в удобный шоу-бокс для демонстрации товара на витрине.

Фото: packagingoftheworld.com

Всего за несколько простых шагов тонкая коробка легко превращается в привлекательный стенд. Дизайн упаковки не только позволяет сделать заметным сам телефон, но и притягивает к нему взгляд потребителя. Блестящая медно-красная отделка идеально подчёркивает основной цвет телефона, а элегантные фотографии продукта помогают акцентировать внимание на дизайне устройства.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».