Когда стареть – это круто!

В проекте Mobile Lifestyle от агентства KANAPLEV + LEYDIK моделями стали 80-летний Андрей Павлович Капаленка и 76-летняя Маргарита Тимофеевна Машкатова.

«Наблюдая за нашими родителями, бабушками и дедушками, мы видим, что они уже не те, что 10 лет назад: у них мобильный интернет, они используют Viber и Facebook, у них свои аккаунты в социальных сетях, они путешествуют и стильно одеваются. Как будто грани возраста стали стираться, а с ними – и само понятие старости», – говорят создатели проекта. По их словам, именно собственные родственники вдохновили их на создание этого фотопроекта.

«Если Маргариту Тимофеевну мы знаем давно, она часто принимает участие в наших проектах, то модель-дедушку было найти нелегко. У нас был претендент, но в последний момент он отказался. Листая ленту новостей, я наткнулась на заметку про то, как 80-летний мужчина из Жодино, участвуя в полумарафоне, за час пробежал 10 километров. Увидев фото, я поняла, что это тот самый человек», – говорит Юлия Лейдик.

Глядя на работы этой творческой пары, хочется воскликнуть:  если старость – то только такая!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...