Кобзар у AR. Вперше Тарас Шевченко святкує день народження в доповненій реальності

Вперше в Україні Тарас Шевченко з’являється в доповненій реальності, щоб відсвяткувати свій день народження. Символічно, що саме 9 березня він повертається у цифровому форматі, щоб подивитися своїми очима, чим живе і дихає сучасна незалежна Україна. Він гуляє Києвом та робить фото з людьми.

Раптова поява легендарного інфлюенсера нації реалізована у digital-форматі — «мовою» спілкування сучасного покоління. Бо Тарасу Григоровичу важливо завжди залишатися в тренді!

Кобзар у AR. Вперше Тарас Шевченко святкує день народження в доповненій реальності

«А я міг би бути офігенним блогером сучасності. Якщо не вірите, почитайте хоча б мій Щоденник! То, мабуть, і був перший блог…», — весело жартує Кобзар у AR.

Він гуляє вулицями Києва, дивиться на Дніпр широкий та святкує свій день в незалежній Україні. В тій Україні, до якої так прагнув за життя.

Кобзар у AR

У притаманній собі жартівливій манері каже: «Якби я знав, що дивитимусь на вас зі сто-гривневої купюри, то намалював би себе хоча б з посмішкою».

Тарас Григорович «повертається», щоб нагадати про те, що впізнаваність та актуальність його ідей не повинна залишатися тільки на сторінках підручників з українською літератури. Тарас Шевченко з’являється в доповненій реальності, щоб стати ближче до сучасного Українця.

Хто знає, може Кобзарю так сподобається святкування свого дня народження, що він завітає і на свято до ювілею Незалежності України! #kobz_ar

Проєкт створений та ініційований компанією ADVIN Ukraine. Більше цікавих проєктів у доповненій реальності можна переглянути за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...