Как заработать на куске древесины

 Дерево комбинируется со стеклом. Казалось бы, ничего нового в этой идее нет. Но то, как именно взаимодействуют эти два материала, и является почерком автора. Кусочки стекла вручную вырезаются и помещаются между деревянных пластин. Синее и голубое стекло в готовом виде неотличимо от водной глади, а деревянные бока похожи на крутые берега. В результате комбинации этих элементов, стол преображается в реку или озеро.

Простой журнальный столик требует от 50 до 100 часов работы. Классен обычно работает над несколькими проектами одновременно, и иногда сталкивается с осложнениями. “Некоторые куски древесины идеально подходят для создания столика, но по форме и структуре  требуют больше времени для обработки. Это дольше, но за них стоит бороться» – говорит Классен.

На официальном сайте Классена одну из его работ можно приобрести минимум за 5 000 долларов. Видимо, это именно тот случай, когда люди готовы платить не за предмет, а за саму идею.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...