Как может выглядеть площадка для наблюдения за птицами? Три проекта из Абу-Даби

В Абу-Даби прошел конкурс на обзорную площадку для наблюдения за фламинго. Проект-победитель будет возведен в заповеднике среди солончаков, песков и болот. В зимние месяцы туда ежегодно слетаются многотысячные стаи фламинго, что не могло не привлечь туристов. Соответственно, перед архитекторами поставили задачу создать новую архитектурную достопримечательность для заповедника.

Проект-победитель был предложен австралийскими архитекторами. Брайан Фан и Шелли Сю спроектировали конструкцию, напоминающую со стороны птичье гнездо в высоких травах.

Второе место досталось британским архитекторам и их крытой галерее, которая изгибается над мелкими озерами, позволяя увидеть их под разным углом.

А третье место получила структура, являющаяся своего рода кружевным кубом. Она напоминает птичью клетку и удобна для посетителей тем, что хорошо просматривается во всех направлениях.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...