Яйцо дракона к пасхе

Королева Андалов и Мать драконов, наверное, и понятия не имеет, что такое Пасха. Но это не делает гигантское шоколадное яйцо от шоколатье Melt менее желанным для поклонников «Игры престолов». Это массивное яйцо выглядит настолько большим, что кажется, в него можно поместить не одного пасхального кролика. Вес шоколадного яйца составляет впечатляющие 15 килограммов. Высота яйца — 55 см.

Создатели шоколадного шедевра потратили на него 25 часов работы, и как нельзя кстати. Канал HBO продолжает баловать фанатов трейлерами и тизерами предстоящего сезона культового сериала, который выходит в апреле. Посмотреть на шоколадное яйцо дракона можно в лондонском универмаге Selfridges 12 марта этого года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».