Insecta Iridesse – серия украшений, сделанных из бумаги

Это творение сингапурской дизайнерской студии Plus Collaboratives состоит почти полностью из бумаги. Все потому, что серия украшений Insecta Iridesse задумывалась как демонстрация возможностей принтера Xerox Iridesse. Каждый предмет выполнен в форме насекомого с переливчатым многоцветным тельцем.

Чернильный картридж этого устройства работает с шестью цветами, что позволяет печатать золотыми и серебряными чернилами в один заход. И это же позволяет сымитировать на бумаге цвет и текстуру драгоценного камня, что и использовали дизайнеры, придав бумаге своеобразную «огранку».

Для этих украшений характерна машинная точность и сложный дизайн. На изготовление всей серии у дизайнеров ушло 3 месяца.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.