Російське відділення IKEA знайшло креативне рішення для тих, хто зараз сидить на карантині з дітьми, яким треба знайти заняття, або для тих, хто просто сумує за простішими і щасливішими часами. Кампанія, створена агенцією Instinct включає в себе серію інструкцій у характерному, легко впізнаваному стилі IKEA. Ці інструкції для батьків розповідають, як майструвати халабуди з меблів та іншого домашнього приладдя: від простих наметів до справжніх фортець. Саме те, що треба, щоб додати у життя трохи атмосфери пригод.
Таким чином кампанія намагається впіймати те відчуття ностальгії, яке викликають у дорослих спогади про власне дитинство, і повернути дитячі пригоди у сучасну оселю.
Ігрові «будівельні» проєкти включають в себе нору, хатку, намет, вігвам, фортецю та замок, які можна звести просто посеред кімнати.
Халабуди з усякої всячини
У буцімто «простих та легких» інструкціях (втім, якщо вам доводилося колись збирати власноруч меблі від IKEA, ви можете й не погодитися з таким визначенням) фігурують звичайні предмети повсякденного вжитку, як от ковдри, покривала, стільці та крісла.
Для звичайної халабуди з меблів потрібні штори, мотузки, купа подушок та гірлянда з різнокольоровими ліхтариками. А от для фортеці знадобиться диван, ковдра та прищіпки. Стільці та покривала перетворюються на замок, а для затишної нори вистачить і одного стільця з простирадлом та книжками. Треба лише все робити згідно з інструкцією.
Якщо ж меблів від IKEA, вказаних в інструкції, вдома не водиться, їх можна замінити чимось більш-менш схожим.
Результати такої родинної творчості IKEA закликає постити в соцмережах з хештегом #StayHome. Надалі компанія планує щотижня публікувати на власній сторінці добірки фото, на яких можна буде побачити найкращі халабуди з меблів.
Слід зазначити, що декоратори IKEA раніше вже розповідали, як під час карантину можна зробити редизайн власної оселі, щоб облаштувати ще одну «кімнату». А також показували, як можна перетворити балкон на ігрову кімнату для дітей.
І на цьому ідеї щодо того, чим зайняти дітей, не вичерпуються. Зокрема, IKEA свого часу перетворила власний каталог на колекцію дитячих ігор та головоломок.