IKEA проектирует дома для людей с деменцией

Шведский мебельный гигант IKEA совместно с компанией Boklok планирует выпускать бюджетные разборные дома для тех, кто страдает деменцией.

В домах Silviabo предусмотрены дворики для терапии, ванные без зеркал и удобные и безопасные кухонные приборы. Ожидается, что дворики будут побуждать людей проводить больше времени на улице, а различные клубные помещения помогут им социализироваться.

IKEA надеется таким образом заодно помочь Швеции сэкономить немного бюджетных средств, которые выделяются на уход за больными. Ведь, как показывает статистика, деменция ежегодно поражает около 25000 шведов.

Пока что компания построила экспериментальный блок на шесть квартир под Стокгольмом. Варианты таких домиков Silviabo будут делаться также и для тех, кто как раз выходит на пенсию. То есть для 65-летних, которые сами будут выбирать оптимальную для себя модификацию дома.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...