Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Міжнародний дизайнерський конкурс на кращий дизайн дезінфектанту для рук оголосив своїх переможців. Конкурс «Fountain of Hygiene» було організовано дизайнерською студією Bompas&Parr спільно з Лондонським музеєм дизайну та Товариством Червоного Хреста у Великобританії. Ця ініціатива мала на меті пошук нових оригінальних рішень щодо дизайну диспенсерів дезінфектанту для рук, а також популяризацію гігієнічних навичок для боротьби з пандемією. Конкурс приймав заявки на участь з усього світу, і зараз ті з них, що ввійшли до короткого списку, можна переглянути на офіційному сайті заходу. Цим конкурсним роботам також буде присвячена окрема експозиція в Лондонському музеї дизайну, коли той знову відчиниться.

Конкурс «Fountain of Hygiene» передбачав вісім категорій, у яких перемогли такі дизайнерські рішення:

  • Категорія «Awareness and Communication» – мобільний додаток Buggy, який за допомогою анімаційного відео з бактеріями демонструє поступове накопичення мікробів на телефоні.
  • Категорія «Industrial Design» – пристрій Bubble Party, який випускає повітряні бульбашки з дезінфектанту (ідея дещо нагадує кампанію «Germbusters» від бренда Dettol).
  • Категорія «Luxury Design» – простий та елегантний диспенсер Step One, який активується педаллю.
  • Категорія «Sustainable Design» – капсули Seaweed, які містять в собі кількість дезінфектанту, розраховану на одну особу.
  • Категорія «Gesture and Ritual» – дверний дзвінок Hygiene Friendly Visits з вбудованим диспенсером. Щоб подзвонити у двері, треба піднести долоню до сенсору, який порскає дезінфектантом.
  • Категорія «Child-directed design» – дезінфектант Paint Your Hands Clean із безпечним барвником, який реагує з потом та фарбує долоні.
  • Категорія «Cadet designer» (для учасників, яким ще немає 18 років) – дверна ручка Handle Sanitiser, яка є водночас і диспенсером, оскільки обгорнута губкою, просякнутою дезінфектантом.
  • Категорія «Hygiene Innovation Beyond the Sanitiser» – настільний пристрій Centrepeace з ультрафіолетовими лампами. Він дозволяє не лише продезінфікувати смартфони під час вечері, але й дозволяє людям зосередитися на живому спілкуванні замість гаджетів.

Студія Bompas&Parr зазначила, що конкурс «Fountain of Hygiene» мав дослідити «естетичні, функціональні, соціальні та практичні можливості вдосконаленої гігієни». Вона також висловила надію, що результати цього конкурсу посприяють встановленню нових норм поведінки, які підуть на користь громадському здоров’ю в усьому світі. Кінцевою метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя в час, коли карантинні заходи послаблюються.

Студія Bompas&Parr виступає посередником між авторами конкурсних робіт та організаціями, які бажали б реалізувати ці дизайнерські ідеї на практиці.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: The ...

Час TikTok. Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з китайською соціальною мережею

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. “В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Підсмажити вірус: Ford пропонує дезінфікувати поліцейські машини підігрівом

Компанія Ford розробила програмне забезпечення, яке піднімає температуру в салоні автомобіля Police Interceptor Utility до 56 градусів Цельсія