…И с Лабутеном на губах

После успешного дебюта коллекции губных помад и карандашей для губ Christian Louboutin решил переключиться на блески для губ. В июле этого года в магазинах появятся долгожданные блески для губ Loubilaque. Продукция будет доступна в восьми оттенках, начиная с бледно-розового и заканчивая ярко красным насыщенно-винным цветом. В линейку, естественно, войдёт и фирменный красный оттенок, знакомый потребителям по культовым подошвам туфель.

Коллекция упакована в изысканные флаконы, уже ожидаемо напоминающие каблуки от туфель, пишет  Со стороны Louboutin очень смело выпустить на рынок глянцевые блески для губ, учитывая, что сегодня все с ума сходят по матовым блескам, таким как Kylie Jenner Lipkits. Кристиан Лабутен отметил: «Loubilaque для смелой женщины, которая хочет привлечь внимание к своим губам. Когда она носит такой цвет, она ощущает свою силу через реакцию на неё окружающих».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...