Гамбургер не для всех

Может ли это стать началом конца фаст-фуда? После запуска однодневного роскошного ресторана в Токио, компания McDonald’s представила элитный бургер Maestro Classic. Пока бургер доступен только в Швеции, и, чтобы попробовать его, необходимо нечто большее, чем просто зайти в ближайший ресторан McDonald’s. Впервые в истории известной фаст-фуд сети посетителям потребуется забронировать столик, чтобы насладиться Maestro Classic.

«Нам хотелось предложить нашим самым преданным покупателям уникальные и запоминающиеся впечатления, которые ждут их, когда они впервые попробуют гамбургер Maestro, — объяснил директор по маркетингу в McDonald’s Sweden Джефф Джекетт (Jeff Jackett). — У них ещё никогда не было возможности забронировать столик в своём любимом ресторане McDonald’s».

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».