Фотографии Себастьяна Вайсса: небоскребы Пекина и небо цвета фарфора

Себастьян Вайсс, немецкий фотограф, специализирующийся на городских ландшафтах, в своей новой серии работ направил объектив в небо, на гигантские небоскребы Пекина. На этих фотографиях ровно столько неба, чтобы создать фон для зданий, а в небе ровно столько облаков, чтобы чуть-чуть смягчить композицию.

Серия работ Chinese Blue была выпущена в двух частях. В кадре царят острые углы, бесконечные спирали и два цвета, которые вот уже много столетий ассоциируются с китайским фарфором. Себастьян Вайсс объединяет все это в своих фотографиях, чтобы показать разнообразие архитектуры Пекина и ее, казалось бы, прекрасную хрупкость.

Приступая к съемке городских пейзажей в Пекине, фотограф не мог не заметить цвета. Они напомнили ему о традиционной бело-голубой росписи на фарфоре, которая существует по меньшей мере с 9-го века, со времен династии Тан. За эти столетия Пекин превратился в один из самых ярких мегаполисов мира. А за последние 20 лет тут было построено немало поразительных зданий.

Себастьян Вайсс стремится передать мега-пропорции города. Но показывает он их в цветовой гамме, которая существовала задолго до любого из этих небоскребов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії

Скільки насправді заробляють музиканти? Яким є експортний потенціал української музики? Як працює наш музичний ринок у реальному житті та яких ...

Піаніст Павло Гінтов про креативність музиканта-виконавця і майбутнє класичної музики

Український піаніст Павло Гінтов сьогодні добре відомий в багатьох країнах світу. В його доробку — призи й нагороди на міжнародних ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Kyiv Art Fair відбудеться з 20 по 23 серпня на новій локації — Parkovy

Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ...