Фотограф раскрывает красоту Лондона через снимки дверей

Британский фотограф Белла Фоксвелл «ловит» красоту объектов, на которые большинство лондонцев совсем не обращает внимание. Она фотографирует необычные двери столицы Великобритании. Для публикации этих снимков девушка создала аккаунт в Instagram два с половиной года назад. Сейчас на ее страницу подписано более 42 тысяч человек.

По ее мнению, двери для нее символизируют новые возможности и напоминают ей о доме

«Обычно я сначала провожу небольшое исследование в разных местах, а затем отправляюсь туда со своим телефоном, чтобы прогуляться и посмотреть, что я могу найти. Большая удача – наткнуться на улицу, полную великолепных дверей, о которых вы никогда не подозревали. Это случается не часто, но когда происходит, это очень волнительно», – говорит Белла.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...