Эволюция принцесс Диснея

Благодаря Evynne Hollens, которая выложила замечательный ролик на Youtube, мы можем проследить “Эволюцию принцесс Диснея” в удивительном попурри, включающем песни в хронологическом порядке с 1937 года вплоть до 2013 года. 8 минут чистой магии Диснея.

Приготовьтесь услышать знаковые песни из Белоснежки, Золушки, Спящей красавицы, Русалочки, Красавицы и Чудовища, Аладдина, Покахонтас, Мулан, Зачарованной, Принцессы и лягушки, Рапунцель, Храброй сердцем и Холодного сердца.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...