Два новых крокодила Lacoste
Коллаборация с фотографом, художником и дизайнером разработана в рамках ежегодной коллекции Lacoste Holiday Collector, которую марка выпускает с 2006 года каждый раз в сотрудничестве с новым героем. В разное время логотип со своих знаменитых поло бренд отдавал на растерзание дизайнерам: Питеру Сэвиллу, Тому Диксону, Джонатану Адлеру, — художнику Ли Сяофэну, музыканту Майклу Стайпу. В этом году к сотрудничеству привлекли Жан-Поля Гуда.

Фотограф работал с Lacoste над рекламной кампанией весна-лето 2016, после чего руководство марки решило продолжить отношения с Гудом и пригласило его поработать над капсулой. В итоге вместо одного крокодила на логотипе будут изображены сразу две рептилии, катающиеся на моноцикле или выстраивающиеся в пирамиду.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».