Душевные фото звезд с афтерпати Оскара 2019

После церемонии вручения «Оскара» знаменитости продолжили празднование на ежегодной вечеринке Vanity Fair. И, как и прежде, известный фотограф-портретист Марк Селигер фотографировал гостей и загружал снимки в инстаграм журнала.

На фотографиях Марка звезды выглядят более расслаблено, чем во время позирования на красной дорожке. Эти снимки как будто напоминают, что за тщательно продуманными образами скрываются обычные люди.

Леди Гага

Спайк Ли

Оливия Колман

Майли Сайрус и Лиам Хемсворт

Дженнифер Лопес и Алекс Родригес

Сельма Блэр

Мелисса Маккарти и Бен Фальконе

Тиффани Хэддиш

Констанс Ву

Альфонсо Куарон

Реджина Кинг

Джон Хэмм

Список победителей кинопремии можно просмотреть здесь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».