Драма повседневной жизни на снимках Пола Д’Амато

Американец Пол Д’Амато – фотограф, который не боится снимать обыденные моменты из жизни людей, иногда не такие красивые, как хотелось бы, но очень реалистичные.

Фотограф годами терпеливо и настойчиво работает над своими проектами, и поэтому они выходят такими «живыми». Благодаря Полу зрители могут заглянуть в другой мир, невидимый для большинства.

В своем проекте «Драма повседневной жизни» Пол Д’Амато увековечивает моменты из жизни Чикаго, а именно западной ее части, в которой живут бедные афроамериканцы. Всю безысходность положения этих людей, их быт и маленькие радости пытался передать Пол в своем проекте. И результат, по-своему, завораживает:

Диана Мехедок

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Відомий український художник Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для ЦУМу

ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників ...

Стихи+погода в доме. Nebo ideas agency выпустило книгу «Комнатная температура»

Nebo ideas agency создало уникальный дизайн для сборника поэзии креативного партнера Олега Киселицы под названием «Комнатная температура». В дизайне книги ...

Конкурс кумедних фото диких тварин оголосив фіналістів

Окрім кумедних фото, конкурс Comedy Wildlife Photography Awards пропагує ідеї, які мають допомогти кожному зробити свій внесок у справу захисту природи.

Трохи вампірської естетики, або Як прорекламувати Дракулу?

Славою він користується не лише серед фанатів і творців контенту, але й серед маркетологів, для яких можливість прорекламувати Дракулу є ласим шматком.