Дніпровська студія отримала нагороду Site Of The Day на Awwwards, CSS Design Awards і FWA

Дніпровська студія Advanced team отримала відзнаку Site Of The Day відразу на трьох конкурсах — Awwwards, CSS Design Awards і FWA. Команда брала участь в змаганнях з сайтом NewDay.

Студія працювала над проектом разом з креативною агенцією NewDay Agency. Як зазначили в Advanced team, команда замовника «вдало допрацювала ідею з метафорами і була глибоко занурена в процес».

До речі, це не перша нагорода Site Of The Day для української студії у цьому році. У червні команду відзначили на CSS Design Awards за сайт для виробника візуальних ефектів Макса Кольта, а також на Awwwards – за сайт для музичного виконавця Макса Коржа.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».