Дизайнеры создали подарочную упаковку с портретами звезд хип-хопа ради лондонских бездомных

12 британских дизайн-студий объединились ради благотворительного проекта, призванного помочь бездомным Лондона. Они создали бумагу для упаковки рождественских подарков, которую можно отправить на вторичную переработку в отличие от обычной праздничной упаковки.

Как сообщает Design Week, среди разработанных дизайнерами паттернов – портреты звезд хип-хопа, в частности Тупака и Снуп Догга.

Еще один паттерн – узор бекона. Дизайнеров вдохновили завернутые в бекон сосиски (pigs in blankets), которые в Великобритании раздают на благотворительных рождественских обедах.

Набор из 12 упаковок с различными принтами стоит 42 фунта (примерно 1500 гривен). Средства, полученные от продажи подарочной бумаги, пойдут на помощь лондонским бездомным, в частности на закупку теплой одежды.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...