Дикая природа Шотландии на расстоянии вытянутой руки. Часть 2.

Снимки оленей, лошадей и баранов сделаны с очень близкого расстояния. «С раннего детства я чувствовал особый контакт с животными, видел столько невинности и искренности в их глазах. Мне нравилось общаться с ними, чувствовать, что они мне доверяют. До сих пор все мои снимки основаны только на чувстве доверия», – делится Март секретами мастерства. 

Кажется, что время на фотографиях Марта замерло, ведь его снимки так далеки от суетного ритма привычной повседневности. Фотограф рассказывает, что именно этого эффекта и старается достичь: «Моя цель – вдохновить людей быть ближе к тому миру, в котором мы живем, обратить внимание на то, мимо чего мы проходим ежедневно, не замечая. Я хотел бы помочь людям замедлить их ритм, рассмотреть красоту в мелочах, найти время, чтобы увидеть свой внутренний свет». 

 

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...