Девушки из твоих кошмаров: темные образы от Джойс Спекман

Профессиональная визажистка и стилистка из Нидерландов Джойс Спекман создает темные образы для обычных девушек. Она продумывает все до мелочей: от одежды до мейкапа.

Девушка начала экспериментировать с макияжем, когда ей было 14 лет. Она рисовала маленькие узоры на своей руке. В 18 лет Джойс поступила в студию визажа в Амстердаме, где проучилась три года. Во время своего обучения она постоянно организовывала воркшопы по макияжу и прическам.

В последние 12 лет визажистка работает на фрилансе и проводит много мастер-классов в Нидерландах. Также у нее есть собственное воркшоп-пространство.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...