Девушки из твоих кошмаров: темные образы от Джойс Спекман

Профессиональная визажистка и стилистка из Нидерландов Джойс Спекман создает темные образы для обычных девушек. Она продумывает все до мелочей: от одежды до мейкапа.

Девушка начала экспериментировать с макияжем, когда ей было 14 лет. Она рисовала маленькие узоры на своей руке. В 18 лет Джойс поступила в студию визажа в Амстердаме, где проучилась три года. Во время своего обучения она постоянно организовывала воркшопы по макияжу и прическам.

В последние 12 лет визажистка работает на фрилансе и проводит много мастер-классов в Нидерландах. Также у нее есть собственное воркшоп-пространство.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.

«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

Нещодавно Креативна Практика випустила перший набір студентів зі свого пілотного курсу «Основи дизайну». Їм запропонували виконати завдання для соціальних ініціатив ...