DELL выбрал украинского кота

Работы на конкурс подали несколько тысяч иллюстраторов со всего мира. Но именно черный кот, на желтом фоне изображенный украинкой, взял “золото” конкурса на лучшую заставку для рабочего стола нового XPS ноутбука.

Рисунок Елены вошел в комплект стандартных обоев для ноутбука, совместно разработанного сотрудниками компаний Mashable и Dell. А на днях изображение Шклярук украсило презентацию эксклюзивного запуска партии в Лондоне вместе с десяткой лучших конкурсных работ.

– Я не ожидала, что мой котик будет иметь такой успех, – призналась автор работы. – Когда организаторы меня попросили распечатать картинку в большом размере, я еще не знала, что ее повесят в зале на время презентации. Я была приятно удивлена, что люди подходили и фотографировались на фоне моей иллюстрации.

Елена по образованию художник, а компьютерной графикой увлеклась совсем недавно. Одесситка говорит, что находится в постоянном поиске своего стиля и не останавливается на достигнутом. А в будущем она, возможно, реализует свою школьную мечту стать модельером.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...