Чтобы весь мир услышал…

Рекламная кампания Veuve Clicquot Rose Scream your Love позволяет сделать это самым смелым и неожиданным образом. Бутылка шампанского сопровождается рупором, с помощью которого можно кричать о своей любви. Удивительно, но рупор родился в Японии, стране, где люди известны своей сдержанностью.

Кампания Scream your Love позволяет мужчинам прокричать о своей любви в рупор, чтобы их услышал весь мир, Бренд быстро оценил эту идею и выпустил тематические аксессуары к шампанскому, которые позволяют сделать событие ещё более особым и запоминающимся. Многоразовая переноска для бутылки розового шампанского может использоваться в качестве ведёрка со льдом, или превращаться в рупор.

Подарочный набор можно усовершенствовать, выбрав подарочную коробку, в которую помещается рупор, бутылку шампанского и два фужера.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Науковий підхід до дизайну: гнута тарілка заохочує дітей їсти овочі

Елегантна посудина Helping Plate аж ніяк не схожа на звичні яскраві пластикові тарілочки для дітей. «Доросла» тарілка спонукатиме їсти «як дорослі».