Что стоит за вашими айфонами. Художник разоблачает

Ай Вэйвэй представил на биеннале OpenART 2015 характерную инсталляцию Think Different. How to hang workers’ uniforms («Думай иначе. Как подвесить рабочую спецодежду»). 300-метровая работа – это живое высказывание против условий труда, с которыми сталкиваются рабочие на фабриках в Китае.

Произведение состоит из 375 комбинезонов, подвешенных вдоль одной из торговых улиц города Эребру в Швеции. В инсталляции использована фирменная спецодежда Foxconn Technology Group, крупнейшего производителя электроники в мире и основного поставщика Apple. Самоубийства, беспорядки и смертность на производстве – неизбежность при бесчеловечном обращении с работниками. Название работы соотносится со слоганом компании Apple, от использования которого она отказалась в 2002 году. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».