Чем можно заниматься, делая фотографию на паспорт?

Есть очень четкие правила, какой должна быть фотография в паспорте:

  • цветная;
  • с лицом, занимающим 70-80% кадра;
  • тень не должна падать на лицо или фон;
  • взгляд прямо в камеру;
  • без очков;
  • глаза открыты и хорошо видны;
  • и главное – не улыбаться.

Но только представьте себе, чем человек может заниматься за кадром. Что не попало в эту рамочку 35 x 45 мм? Художник Макс Зидентопф представил…

В своей серии «Фото на паспорт» Зидентопф переосмысливает в юмористическом ключе один из самых скучных и утилитарных видов фотографии. По его словам, паспортное фото практически не оставляет человеку свободы самовыражения. И тогда художник бросает ему вызов.

Он показывает, что может происходить за пределами тесной рамки. Вы можете висеть на стене, приклеившись скотчем, удерживать в равновесии бокалы вина, сидеть на шпагате между двумя стульями и творить всяческие сумасбродства. Полную коллекцию можно просмотреть на сайте художника.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.