Чем можно заниматься, делая фотографию на паспорт?

Есть очень четкие правила, какой должна быть фотография в паспорте:

  • цветная;
  • с лицом, занимающим 70-80% кадра;
  • тень не должна падать на лицо или фон;
  • взгляд прямо в камеру;
  • без очков;
  • глаза открыты и хорошо видны;
  • и главное – не улыбаться.

Но только представьте себе, чем человек может заниматься за кадром. Что не попало в эту рамочку 35 x 45 мм? Художник Макс Зидентопф представил…

В своей серии «Фото на паспорт» Зидентопф переосмысливает в юмористическом ключе один из самых скучных и утилитарных видов фотографии. По его словам, паспортное фото практически не оставляет человеку свободы самовыражения. И тогда художник бросает ему вызов.

Он показывает, что может происходить за пределами тесной рамки. Вы можете висеть на стене, приклеившись скотчем, удерживать в равновесии бокалы вина, сидеть на шпагате между двумя стульями и творить всяческие сумасбродства. Полную коллекцию можно просмотреть на сайте художника.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Агенція NeoMam зобразила одним фото історичну еволюцію кожної кімнати в домі

Компанія American Home Shield сполучила фото 1821 та 2021 років і спробувала зазирнути в майбутнє, щоб показати історичну еволюцію кожної кімнати в домі.

Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнутиме беконом.

Гостре питання про заокруглену лінію, або Що не так із логотипом Paramount+

Працюючи над логотипом Paramount+, креативники будували його у зворотному порядку: спочатку окресливши контур, а потім додавши світло і тінь.

Трендоманія: 1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з візуальних трендів 2021

1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з трендів. Він допоможе розібратися в трендах 2021 та навчитися створювати актуальні візуальні рішення.  ...