Чехол – опасная игрушка

«Большинство подростков носят свои телефоны в задних карманах, так что, если кто-то потянется за ним, мне может показаться, что он тянется за пистолетом», — отмечает бывший патрульный и инструктор по обращению с огнестрельным оружием из Нью-Джерси.

Делла Фейв, представитель прокуратуры округа Оушен в Нью-Джерси, поделился в Facebook фотографией чехла для iPhone, которую он нашёл в закрытой социальной сети для полицейских. Модель позирует с телефоном в заднем кармане. Торчащий из кармана чехол выглядит очень натурально, напоминая компактный пистолет. 

Такие чехлы продаются в розничных магазинах по цене от 5 до 49 долларов США в разных цветовых вариантах, пишет.. Пока непонятно, кто занимается производством опасных чехлов для iPhone.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...