Чехол – опасная игрушка

«Большинство подростков носят свои телефоны в задних карманах, так что, если кто-то потянется за ним, мне может показаться, что он тянется за пистолетом», — отмечает бывший патрульный и инструктор по обращению с огнестрельным оружием из Нью-Джерси.

Делла Фейв, представитель прокуратуры округа Оушен в Нью-Джерси, поделился в Facebook фотографией чехла для iPhone, которую он нашёл в закрытой социальной сети для полицейских. Модель позирует с телефоном в заднем кармане. Торчащий из кармана чехол выглядит очень натурально, напоминая компактный пистолет. 

Такие чехлы продаются в розничных магазинах по цене от 5 до 49 долларов США в разных цветовых вариантах, пишет.. Пока непонятно, кто занимается производством опасных чехлов для iPhone.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ковідний диван і табурет із газет: чудернацькі меблі як витвір мистецтва

Химерні віртуальні об’єкти, невидиме під дощем крісло та ковідний диван: щось із цього спокійно можна використовувати, а на щось – страшно сідати.

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.