Чашка вдохновения для нового поколения

 Дизайнерам из агентства BrandOpus было поручено представить в новом облике традиционный чай, сделав его более вдохновляющим и непохожим на других.

Фото: packagingoftheworld.com

Дизайнеры представили новую архитектурную систему, более яркую цветовую палитру и весь образ линейки, удивляющий и вдохновляющий потребителя. Новая архитектура основана на центральной ромбовидной фигуре. Она обеспечивает понятность разделения вкусов и линеек, создавая при этом единый стиль оформления.

Фото: packagingoftheworld.com

Первые партии чая в обновлённом дизайне появились на прилавках в магазинах Waitrose уже в конце октября этого года/

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».