Бункер под стать граненому пикапу Tesla

Нью-йоркская студия дизайна LARS BÜRO спроектировала эксклюзивный бункер, выдержанный в стиле недавно явленного публике пикапа Tesla. Этот архитектурный концепт называется Cybunker, и он вполне под стать Tesla Cybertruck.

Построенный из сверхпрочной стали этот бункер должен производить то же впечатление мощи и выносливости, что и пикап Tesla.

Его интерьер можно приспособить подо что угодно: жилье, убежище, склад и т.д. А упор на защиту вовсе не мешает этому бункеру иметь окна: как в стенах, так и в потолке. Стекло в них тоже, разумеется, бронированное.

Раздвижные ворота позволяют загнать внутрь сколько угодно большой автомобиль. Даже пикап, который в стандартный гараж физически не помещается.

А для совсем уж экстремальных условий этот бункер оснащен герметичным шлюзом.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Навесні ми писали про старт нового українського проєкту на підтримку прав ЛГБТ+ спільноти «Союзники в дії». Реалізує його ГО «Точка ...

Агентство Reynolds and Reyner провело редизайн упаковок мороженого «Три Ведмеді»

За 19 лет ассортимент бренда «Три Ведмеді» заметно расширился. Компания вошла в тройку лучших производителей Украины. Но появилась и проблема ...

Двоповерховий салон літака обіцяє і спальні місця в економ-класі, і соціальну дистанцію

Американський стартап Zephyr Aerospace розробив для авіаліній дизайн, який передбачає двоповерховий салон літака та комбінацію крісла з ліжком для економ-класу. ...