Нью-йоркская студия дизайна LARS BÜRO спроектировала эксклюзивный бункер, выдержанный в стиле недавно явленного публике пикапа Tesla. Этот архитектурный концепт называется Cybunker, и он вполне под стать Tesla Cybertruck.

Построенный из сверхпрочной стали этот бункер должен производить то же впечатление мощи и выносливости, что и пикап Tesla.

Его интерьер можно приспособить подо что угодно: жилье, убежище, склад и т.д. А упор на защиту вовсе не мешает этому бункеру иметь окна: как в стенах, так и в потолке. Стекло в них тоже, разумеется, бронированное.

Раздвижные ворота позволяют загнать внутрь сколько угодно большой автомобиль. Даже пикап, который в стандартный гараж физически не помещается.

А для совсем уж экстремальных условий этот бункер оснащен герметичным шлюзом.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.