Бумажный стаканчик за 95 долларов

Хотите жить роскошно, но не показаться слишком эпатажным? Компания Tiffany & Co представила новую коллекцию повседневных вещей Everyday Objects, которые помогут вам в этом. Как становится ясно из названия коллекции, это серия товаров для дома, которыми вы, скорее всего, пользуетесь каждый день. Единственное отличие — товары от Tiffany продаются не по «обычным» ценам.

Согласно сайту компании, товары представляют собой «обычные предметы, сделанные необычными». Так в линейке можно найти клубок пряжи за $9 тыс., линейку за $450, бумажные стаканчики за $95, а также соломинку для напитков за $350. Между тем, большая часть коллекции изготовлена из серебра и оформлена фирменным логотипом и цветом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...