Божевільні подарунки Periscope: можна ненавидіти, але не можна забути

Креативна агенція Periscope вирішила у цей святковий час зробити наше життя простіше, склавши список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.

Цей асортимент під назвою «Hassliebe» (що в перекладі з німецької означає «любов/ненависть») абсолютно точно не залишить нікого байдужим. Адже, на думку Periscope, краще вже ненависний подарунок, аніж щось, що роками збиратиме пилюку десь у найтемнішому кутку шафи чи (боже збав!) буде передароване далі якомусь нещасному.

До списку подарунків входять 14 речей, і до кожної з них додано окрім цінника ще й пояснення, чому це може сподобатися або не сподобатися. Відкриває його весь у блискітках шолом Боби Фетта із «Зоряних воєн». Але це ще дрібниці. Серед подарунків є: штани з кондиціонером, парфуми із запахом житнього хліба, накладна борода зі справжнього людського волосся, стільці для собак, гаманці для бананів, келихи у формі пластикових стаканчиків…

Переглянути весь список можна тут.

Жарти жартами, але, як зазначив креативний директор Пітер Ніколсон, у цього кумедного списку є загалом серйозне підґрунтя:

«Цей список унікальних подарунків призначений, насамперед, тим, хто не хоче, щоб подарунок від нього забули або він залишився непоміченим. Коли отримувач розпакує оце, байдужим він однозначно не залишиться».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».