Креативна агенція Periscope вирішила у цей святковий час зробити наше життя простіше, склавши список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.

Цей асортимент під назвою «Hassliebe» (що в перекладі з німецької означає «любов/ненависть») абсолютно точно не залишить нікого байдужим. Адже, на думку Periscope, краще вже ненависний подарунок, аніж щось, що роками збиратиме пилюку десь у найтемнішому кутку шафи чи (боже збав!) буде передароване далі якомусь нещасному.

До списку подарунків входять 14 речей, і до кожної з них додано окрім цінника ще й пояснення, чому це може сподобатися або не сподобатися. Відкриває його весь у блискітках шолом Боби Фетта із «Зоряних воєн». Але це ще дрібниці. Серед подарунків є: штани з кондиціонером, парфуми із запахом житнього хліба, накладна борода зі справжнього людського волосся, стільці для собак, гаманці для бананів, келихи у формі пластикових стаканчиків…

Переглянути весь список можна тут.

Жарти жартами, але, як зазначив креативний директор Пітер Ніколсон, у цього кумедного списку є загалом серйозне підґрунтя:

«Цей список унікальних подарунків призначений, насамперед, тим, хто не хоче, щоб подарунок від нього забули або він залишився непоміченим. Коли отримувач розпакує оце, байдужим він однозначно не залишиться».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...