Больше сладостей, больше поцелуев!

В новом варианте Kisses появятся лесные орехи и хлопья риса. Обертка конфет будет золотистого цвета, на прилавках они окажутся 5 ноября. Желающие смогут сделать заказ на сайте производителя, выбрать клиентам предлагается упаковки объемом от трех до 75 шоколадок. За самый большой пакет с конфетами придется заплатить 32 доллара.

По словам одного из топ-менеджеров компании Адама Бордена, специалисты потратили 55 лет на изменение цвета фольги, еще 38 лет они посвятили доработке состава молочного шоколада. Представитель производителя добавил, что компания становится лучше, но для изменения эталонного бренда, основанного самим Милтоном Херши, нужно время. Данное изменение рецепта конфет стало крупнейшим за последние 25 лет.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».