Блокноты с культовым контуром бутылки

Итальянская компания Moleskine празднует 100-летие бутылки Coca-Cola, выпуская на рынок коллекцию записных книжек, вдохновлённую изгибами культовой стеклянной бутылки. Группа из пяти мастеров работала над дизайнами коллекции блокнотов #CokeMashup.

Фото: luxurylaunches.com

В качестве инновационного решения, блокноты Moleskine стали холстом для приглашённых в проект дизайнеров. В результате получилось пять эксклюзивных записных книжек со своей интерпретацией фирменной контурной бутылки Coke. Естественно, во всех дизайнах использовались одни и те же цвета: белый, чёрный и культовый красный цвет Coca-Cola.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».