Бэнкси предлагает угадать вес его скульптуры и выиграть её

Бэнкси разыгрывает одну из своих скульптурных композиций, созданных для проекта Dismaland. Участникам розыгрыша необходимо сделать взносы, которые будут переданы на благотворительность. Об этом уличный художник сообщил на своей странице в Instagram.

Участник лотереи должен зайти на сайт choose.love, сделать пожертвование в £2 и написать, сколько весит скульптура (лодка с беженцами). Приблизительно, или с точностью до миллиграмма – по желанию. Количество угадываний не ограничено, но за каждую попытку надо делать взнос в £2. При определении веса лодки не нужно учитывать деревянную подставку.

Прием пожертвований и отгадок завершается 22 декабря в 22:00 по киевскому времени.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.