Бэнкси откликнулся на Brexit

Знаменитый мастер стрит-арта Бэнкси откликнулся на выход Великобритаении из ЕЭС особой инсталляцией в Дувре – городе, издавна считающемся “воротами” в Британию с материка.

Инсталляция, выполненная на бранмауэре одного из домов в центре Дувра показывает рабочего, тщательно сбивающего зубилом одну из звезд на флаге Евросоюза.

Инсталляция уже стала популярна благодаря публикациям в соцсетях и СМИ. Многие СМИ обратились к худоднику и его представителям за комментариями, однако пока ничего, кроме официального подтверждения авторства Бэнкси они не получили. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.