Белый Axe  – для "белой кости"

 В этом году на рынок выходит Axe White Label, линейка средств, ориентированная на искушённого и разборчивого потребителя. Продукция была разработана для североамериканского рынка. Оформление основано на концепте свежести, которого придерживается бренд Axe. Изысканная коллекция обладает утончёнными ароматами, созданными с использованием свежих ноток. В линейку входит гель для душа, шампунь, средства для укладки, дезодоранты, и первые сухие антиперспиранты-спреи от этого бренда.

Фото: packagingoftheworld.com

Бен Ламберт (Ben Lambert), креативный директор PB Creative, рассказал: «Наш новый дизайн — это начало удивительного путешествия для Axe. Это путешествие, которое выводит бренд на более утончённую территорию, что достигается с помощью специальных шрифтов и чётких элементов коммуникации.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».