Барби-хиджабри

Ханифа Адам, 24-летняя жительница Нигерии, в своём аккаунте в Instagram (сейчас на него подписано более 60 тысяч человек) стала постить фото кукол Барби в традиционных исламских хиджабах.  Девушка решила, что привычные наряды Барби слишком вызывающие, и, надев на них скромную закрытую одежду, “вдохновлила всех девочек, которые исповедуют ислам”. Теперь у исповедующих ислам девочек появилась кукла, которая выглядит, как они, и демонстрирует их культурные и религиозные ценности.
Одежду для Барби девушка шьёт сама, и вскоре сдержанные наряды ручной работы можно будет приобрести в онлайн. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.