Барби-хиджабри

Ханифа Адам, 24-летняя жительница Нигерии, в своём аккаунте в Instagram (сейчас на него подписано более 60 тысяч человек) стала постить фото кукол Барби в традиционных исламских хиджабах.  Девушка решила, что привычные наряды Барби слишком вызывающие, и, надев на них скромную закрытую одежду, “вдохновлила всех девочек, которые исповедуют ислам”. Теперь у исповедующих ислам девочек появилась кукла, которая выглядит, как они, и демонстрирует их культурные и религиозные ценности.
Одежду для Барби девушка шьёт сама, и вскоре сдержанные наряды ручной работы можно будет приобрести в онлайн. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...