Баночка колы от Trussardi

 Вместе с еще одной новинкой — полностью перерабатываемой бутылкой PlantBottle — на выставке Expo Milano 2015 была представлена и лимитированная серия баночек и бутылок Coca-Cola Trussardi.

В серию входят две 330-миллилитровые банки Coca-Cola Light. Одна в зелено-красно-вишнёвых тонах с фирменным символом марки — грейхаундом. Помимо этого, коллекция состоит из золотистого варианта с оформлением под ящерицу. Как и другие серии от известных дизайнеров (Roberto Cavalli, Marc Jacobs, Moschino и Salvatore Ferragamo), напитки Coke Trussardi будут доступны в определённых магазинах Сицилии в течение ограниченного периода времени — до конца выставки в октябре.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».